Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

11:05 | 13 Qershor 2021

© Kendall Jenner/Instagram

Ata janë bashkë më shumë se një vit.

Kendall Jenner dhe Devin Booker ishin imazhi i romancës në insta storien që modelja postoi gjatë fundjavës, transmeton lajmi.net.

Në një nga fotografitë e saj, Kendall, 25 vjeç, mund të shihej duke përqafuar bukuroshin e NBA-së ndërsa ishin ulur së bashku në një kolltuk.

Qeni i Booker-it, Haven mund të shihej duke qëndruar në këmbët e pasme dhe duke vendosur putrat e tij të përparme në kofshët e pronarit të tij të dashur.

Gjatë historive të saj në Insta, Kendall gjithashtu postoi një fotografi tërheqëse të tyre duke u përqafuar me njëri-tjetrin në një aeroplan privat.

Ata padyshim që ishin drejtuar për në një destinacion të shkretëtirës, ku Kendall ngarkoi një pamje të Devinit të shtrirë përpara një pamje befasuese të rërës së kuqe.

‘Kjo është më e lumtura që Kendall ka qenë ndonjëherë në një marrëdhënie. Ajo dhe Devin filluan ngadalë, por kanë dalë për rreth një vit tani, ‘tha një person i brendshëm në prill.

 

Burimi këmbënguli se ishte ‘e qartë se ata kishin diçka të veçantë duke ndodhur’ pavarësisht se sa ‘private’ është Kendall ‘në lidhje me marrëdhëniet e tyre’.

‘Ajo që së pari dukej si një argëtim argëtues, tani është një marrëdhënie. Ata janë ekskluzivë dhe Kendall është shumë e lumtur me Devin,’ tha një person i brendshëm i People./Lajmi.net/