Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën – Lajmi.net
Kaq të parregulluar nuk e keni parë Zanfinën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:20, 14 March 2018
Që shumë vite është një nga emrat më të përfolur të skenës.

Por, ndonëse tanimë është shkëputur nga muzika, Zanfina Ismaili është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ajo sot në Instastory ka hedhur një fotografi përmes të cilës nxjerri një anën të saj të cilën nuk e kemi parë më herët.

Nëse jemi mësuar gjithmonë ta shohim ku duket bukur, kësaj here Zani dukej shumë e parregulluar sidomos tek flokët e saj,që dukeshin të pa krehura fare./Lajmi.net/

screenshot_3

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO