Kaq të bukur s’e keni parë asnjëherë Eni Koçin (Foto)

Këngëtarja Eni Koçi është njëra prej artisteve më të bukura të estradës sonë.

ShowBiz

22/08/2017 14:19

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit të postuar disa minuta më parë, Eni shfaqet shumë atraktive dhe me shumë elegancë.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të drejta apo me gërsheta, ndërsa kësaj radhe u shfaq me dredha të lehta dhe gjoksin paksa të zbuluar. /Lajmi.net/