Juventusi do të dërgojë ofertë për Depayn në ditët e ardhshme

Juventusi do të dërgojë ofertë për Memphis Depayn në ditët e ardhshme. Skuadra nga Torino tashmë është dukshëm para në bisedime me sulmuesin, transmeton lajmi.net. Lajmin e konfirmon edhe Fabrizio Romano, sipas të cilit bisedimet janë në një stad të avancuar dhe marrëveshja nuk do të vonojë Holandezi tashmë ka vendosur të largohet nga Barcelona…

Sport

13/08/2022 14:46

Juventusi do të dërgojë ofertë për Memphis Depayn në ditët e ardhshme.

Skuadra nga Torino tashmë është dukshëm para në bisedime me sulmuesin, transmeton lajmi.net.

Lajmin e konfirmon edhe Fabrizio Romano, sipas të cilit bisedimet janë në një stad të avancuar dhe marrëveshja nuk do të vonojë

Holandezi tashmë ka vendosur të largohet nga Barcelona për shkak të situatës që është duke kaluar klubi.

Ish-lojtari i Lyon pati probleme të vazhdueshme me lëndimet, diçka të cilën nuk arriti ta evitojë as gjatë kohës sa ishte në Barcelonë. /Lajmi.net/