Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Joe Exotic reagon pasi nuk e fali Trumpi: Isha shumë homoseksual ta meritoja atë

23:58 | 22 Janar 2021

Joe Exotic reagon i acaruar pasi nuk mori falje nga Trumpi.

Sipas vet yllit të “Tiger King”, mungesa e të qenit Joe Exotic fajtor dhe ‘bollëku’ i të qenit homoseksual, është arsyeja pse ai nuk mori falje nga Trump, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Ish-pronari i kopshtit zoologjik nuk po e merr shumë mirë presionin e faljes presidenciale dhe thotë  “Unë isha shumë i pafajshëm dhe shumë homoseksual për të merituar faljen nga Trump”.

Joe shton se ai mendon se mori vetëm pak vëmendje për falje fillimisht nga Don Jr. sepse djali i Trump “kishte nevojë të bënte një koment në lidhje me mua për të rritur postimin e tij në rrjetet sociale”.

Ai gjithashtu hodhi një hije shtesë në ish-presidenti, duke thënë  “Djal ishim të gjithë budallenj që të besonim se ai në të vërtetë qëndronte për Drejtësi të Barabartë? Miqtë e tij të korruptuar vijnë të gjithë të parët”.

Ekipi ligjor i Joe ishte i bindur se e gjithë puna e madhe që ata do të bënin do të çonte në falje.

Ata madje kishin një limo të shtrirë në pritje që të shkonte ta merrte Exotic nga burgu sapo morën fjalën që Trump e kishte liruar.

Fatkeqësisht për Joe, nuk ndodhi kurrë. Trump fali 73 persona dhe ndryshoi dënimet e 70-të të tjerëve, por jo atë.

Ekipi i Tiger ndjehen të zhgënjyer, por thonë se kurrë nuk do largohen nga faqja e Joe dhe do të vazhdojnë të punojnë derisa ta fitojë lirinë. /Lajmi.net/