Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Ja si mund ta fitoni një ‘C8 Corvette’ falas

22:21 | 16 Maj 2019

Kush dëshiron të marrë një veturë të tipit ‘C8 Chevrolet Covrette’ falas?

Muzeu Kombëtar i Corvette aktualisht po hedhë një lotari, në të cilën fituesi do ta fitojë veturën e apostrofuar, transmeotn lajmi.net.

Nëse fituesit dëshirojnë, ata do të marrin 55 mijë dollarë në vend të veturës.

Por në qoftë se doni të merrni në këtë lotari, ju duhet të veproni shpejt. Vetëm 1.500 bileta janë në dispozicion dhe, që nga ky shkrim, 1.302 janë shitur me një çmim prej 250 dollarë secila.

Pritet që vetura të ketë një motor të përmirësuar 6.2-litërsh, me aftësi prodhuese prej 500 kuajfuqish./Lajmi.net/