Ja si e festojnë Dardan Berisha dhe Edmond Azemi (Foto)

Dardan Berisha dhe Edmond Azemi kanë vendosur që fitoren historike në finalen e Ballkan Ligës ta festojnë me flamurin kuq e zi.

Sport

29/04/2015 20:53

Dardan Berisha dhe Edmond Azemi po festojnë me flamurin kombëtar shqiptar. Dy basketbollistët më të Sigal Prishtinës, ishin ndër më meritorët për këtë sukses të Prishtinës këtë edicion, raporton sportal.al.

Azemi dhe Berisha