Ja se si do të duket Gmail-i i ri – Lajmi.net
Ja se si do të duket Gmail-i i ri
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:36, 12 April 2018
Gmaili pritet të ndryshojë në javën e ardhshme.

Në javët e ardhshme, Gmail do të marrë një ndërfaqe plotësisht të ridizajnuar me karakteristika të reja. “Autoriteti i Android” është zbuluar nga Google ekskluzivisht nga screenshotet e dizajnit të ri.

Google premton një pamje “të freskët, të qartë për Gmail në web”, me risi si Smart Reply, aftësia për të vendosur alarmin tek emailet dhe mbështetje offline.

Nuk dihet saktësisht se si do të jetë pamja e re, por kompania ka nxjerrë së fundmi pamjen e re te Google Calendar, me ikon dhe ngjyra moderne.

Ky ndryshim do të vijë në javët e ardhshme, si një program i hershëm aksesi për konsumatorët e G Suite dhe llogaritë personale në Gmail. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO