Ja kur pritet të dalë në skenë Dua Lipa – Lajmi.net
Ja kur pritet të dalë në skenë Dua Lipa
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:55, 10 August 2018
Ka filluar koncerti madhështor "Sunny Hill Festival".

Sipas publikimeve në rrjete sociale, festivali ka filluar qysh herët me aktivitete të shumta nën performancën e emrave të mëdhenj të muzikës shqiptare, shkruan lajmi net.

Dua do të bëjë mbylljen e festivalit e që siç mëson lajmi.net, ajo do të dalë në skenë në orën 00:40. Këngëtarja së bashku me ekipin e saj tashmë janë në Gërmi.

Për të gjithë fansat e saj, Lipa ka thënë se do të veshet kuq e zi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO