Isco: Kemi ndier dhimbje në stomak

Mesfushori i Real Madridit, Isco ka pranuar se humbja kundër Bilbaos ka pasur mjaft pasoja negative te bashkëlojtarët e tij, duke thënë se ata kanë ndier dhimbje në stomak.

Sport

08/03/2015 11:50

Isco ka thënë  se humbja kundër Bilbaos i ka dhënë ndjenja të këqija bashkëlojtarëve të tij në stomak. Sidoqoftë, ai ka insistuar se ata mund të kalojnë përsëri në vendin e parë të tabelës.

“Gjëra nuk janë duke shkuar mirë për neve, por natyrisht, ne duhet të ndryshojmë”, tha Isco për reporterët.

“Ne u larguam nga kjo ndeshje me ndjenja të këqija në stomak, sepse kanë kaluar dy ndeshje pa fitore, dhe kjo është një turp për ne”, tha mesfushori spanjoll.