Isco i bashkohet agjencisë së Jorge Mendes

Isco tanimë është futur nën menaxhimin e agjentit të futbollit Jorge Mendes.

Sport

11/05/2022 16:55

Në bazë të asaj që raportojnë mediet spanjolle, mesfushori këtë lëvizje e ndërmori për të gjetur një skuadër të re sezonin e ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Mendes njihet për marrëveshje të zgjuara, të paktën në kuptim financiar, dhe as këtu pritet të mos dështojë.

Portugezi ka nën menaxhim edhe pesë herë fituesin e “Topit të Artë”. /Lajmi.net/