Irlandë e Veriut – Kosovë, ja cili kanal e transmeton ndeshjen

Irlanda e Veriut dhe Kosova do të ndeshen sot, më fillim nga ora 18:00, në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve. Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në Belfast, transmeton lajmi.net. Përballja do të transmetohet drejtpërdrejt nga Supersport Kosova1. Sfida e parë në mes të këtyre dy…

Sport

24/09/2022 14:57

Irlanda e Veriut dhe Kosova do të ndeshen sot, më fillim nga ora 18:00, në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve.

Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në Belfast, transmeton lajmi.net.

Përballja do të transmetohet drejtpërdrejt nga Supersport Kosova1.

Sfida e parë në mes të këtyre dy skuadrave, e luajtur në “Fadil Vokrri”, përfundoi me rezultat 3-2 në të mirë të Kosovës. /Lajmi.net/