Irina Shayk prezanton sekretet e plazhit

Irina Shayk na ka zbuluar se çka mban në çantën e plazhit, në kampanjën e saj të re të një marke për bikini. Modelja e njohur ruse i ka treguar një nga një ‘pajisjet’ që mbante në çantë, përfshirë këtu syzet e detit, kapelën, syzet e diellit, sprej për ta mbrojtur lëkurën nga rrezet e…

ShowBiz

11/01/2014 16:57

Irina Shayk na ka zbuluar se çka mban në çantën e plazhit, në kampanjën e saj të re të një marke për bikini. Modelja e njohur ruse i ka treguar një nga një ‘pajisjet’ që mbante në çantë, përfshirë këtu syzet e detit, kapelën, syzet e diellit, sprej për ta mbrojtur lëkurën nga rrezet e diellit etj.

E dashura e Cristiano Ronaldos dukej mjaft seksi në bikini dhe në formë të shkëlqyeshme fizike, siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë. Shikojeni dhe shijojeni bukuroshen ruse.