“I ka ngjarë babait”, Bes Kallaku publikon videon e ëmbël me vajzën

Bes Kallaku ka publikuar një video të këndshme të vajzës.

ShowBiz

15/10/2019 15:47

Bes Kallaku është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një video, ku shfaqet bashkë me Ajkën pranë kafshëve, e cila po e shijonte në maksimum këtë moment.

“Ka ngja nga baba, dashuria per kafshet. Ne fakt edhe mami ka dashuri per nje kafshe si puna ime ?”, ka shkruar Besi.

Për ndryshe, Ajka është fëmija i vetëm i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3o4AWCnq7v/