Hyn në fushën e futbollit dhe merr një top, sigurimi e ndjek nga pas, por shikoni çfarë bën djaloshi

13:10 | 28 Nentor 2021

Një video e publikuar në rrjetet sociale është bërë virale.

Një djalosh i vogël ka arritur të futet në fushën e futbollit, të marrë një top dhe të largohet me shpejtësi duke ikur nga sigurimi.

Në videon e cila po bën xhiron e botës në rrjetet sociale shihet djaloshi i vogël duke vrapuar dhe pas tij sigurimi, por djaloshi tregohet më i shkathët.

Ai e hedh topin në tribuna tek tifozët, të cilët i ndihmojnë atij t’i shmanget sigurimit dhe të ikë së bashku me topin. /Lajmi.net/