Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian

9:40 | 21 Prill 2019

Justin Bieber ka postuar në Instagram fotografinë e Kylie dhe Kendall Jenner.

Justin Bieber ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqi Kylie dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net.

Dy modelet dukeshin joshëse të veshura në xhinse, ndërsa sipër mbanin bluza të bardha, me të cilat theksonin format trupore.

Për ndryshe, Justin Bieber është martuar me Hailey Baldwin, me të cilën pritet që së shpejti ta organizojë edhe dasmën.

Këngëtari kohën e fundit ka lënë pas angazhimet në muzikë, kjo për shkak të problemeve me shëndetin mendor. /Lajmi.net/