Gresa Behluli publikon foto me fustan të shkurtër kur ishte 9 muaj shtatzënë

Gresa Behluli ka postuar një foto nga shtatzënia e saj në instagram.

ShowBiz

20/11/2021 20:30

Ka vetëm pak ditë që kur këngëtarja kosovare është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Pritja e ëmbël asaj dhe bashkëshortit iu shpërblye me ardhjen në jetë të djalit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)

Derisa sot Gresa ka publikuar një foto gjatë kohës sa ishte shtatzënë në muajin e 9-të.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor është ai me motrën e saj Besianën me titull “Numero Uno”./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)