Gold Ag kujton basketbollistin, Gazmend Sinani: Për ty.. – Lajmi.net
Gold Ag kujton basketbollistin, Gazmend Sinani: Për ty..
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:36, 28 June 2018
Para pak ditësh në një aksident trafiku ka ndërruar jetë basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani.

Gjatë ndeshjes së sotme Kosovë-Hungari në fillim të lojës është mbajtur një minutë heshtje në shenjë respekti për futbollistin e ndjerë, shkruan lajmi net.

Vdekja e hershme e tij i kishte pikëlluar të gjithë, e posaqërisht ata që e njohën nga afër Gazmendin.

Kështu, reperi nga Presheva, Gold Ag përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij Instastory, ka mall për të.

“Për ty Gaz”, është përshkrimi imazhit.

Kujtojmë që, Gazmend Sinani ka vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ku në po të njëjtin aksident lëndime trupore kanë pësuar edhe Granit e Fisnik Rugova, Altin Morina dhe fizioterapeuti i reprezentacionit Kujtim Shala. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO