Gold Ag dhe Shyhrete Behluli publikojnë këngën “Ah Kosovë”

Reperi i njohur kosovar, Gold Ag ka publikuar projektin e ri muzikor. Kjo këngë është në bashkëpunim me këngëtaren Shyhrete Behuli, shkruan lajmi.net. “Ah Kosovë”, mban titullin kënga më e re e dyshes, e cila është e kompletuar edhe me video-klip. Ky nuk është projekti i parë i dyshes, pasi ata kanë publikuar edhe disa…

ShowBiz

24/09/2022 17:47

Reperi i njohur kosovar, Gold Ag ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kjo këngë është në bashkëpunim me këngëtaren Shyhrete Behuli, shkruan lajmi.net.

“Ah Kosovë”, mban titullin kënga më e re e dyshes, e cila është e kompletuar edhe me video-klip.

Ky nuk është projekti i parë i dyshes, pasi ata kanë publikuar edhe disa bashkëpunime muzikore më herët. /Lajmi.net/

YouTube player