Goditje e fortë për Francën, ja sa do të mungojë Koscielny – Lajmi.net
Goditje e fortë për Francën, ja sa do të mungojë Koscielny
Autori: Lajmi.net Sport 12:21, 8 May 2018
Laurent Koscielny do ta humb pjesëmarrjen me Francën në Botërorin 2018.

Laurent Koscielnyt do të jetë mungojë për përfaqësuesen e Francës në Kampionatin Botëror ‘Rusi 2018’.

Koscielny ka përfunduar operimin në thembër dhe do të jetë jashtë fushës së blertë për rreth gjashtë muaj.

Arsene Wegner ka njoftuar tifozët se nuk do të shohin në fushë kapitenin e tyre deri në fillim të dhjetorit.

Mbrojtësi është lënduar në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Ligës së Evropës ndaj Atletico Madridit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO