Gjuajtje me armë zjarri ne Hajvali, plagoset një person – Policia në vendngjarje

Në periferi të kryeqytetit më saktësisht në Hajvali orët e vona të kësaj mbrëmje nga një shkrepje me armë zjarri ka mbetur një person i plagosur. Të paktën kështu thonë burimet e lajminet, dhe fotot e shumta që kanë ardhë në adreën tonë mediale. Dyshohet se të shtënat kanë ardhë nga një kallashnikov. Po ashtu…

Lajme

18/09/2023 23:28

Në periferi të kryeqytetit më saktësisht në Hajvali orët e vona të kësaj mbrëmje nga një shkrepje me armë zjarri ka mbetur një person i plagosur.

Të paktën kështu thonë burimet e lajminet, dhe fotot e shumta që kanë ardhë në adreën tonë mediale.

Dyshohet se të shtënat kanë ardhë nga një kallashnikov.

Po ashtu mësohet se kjo ka ndodhur në rrugën Brigada 153.

Në vend të ngjarjes shihen Policia e Kosovës, dhe siç mësoj lajminet ata kanë bllokuar hyrjet dhe daljet kryesore të këtij lokacioni.

Lajminet do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti./Lajmi.net