Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ghetto Geasy koncert për 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet i Shqipërisë

15:25 | 24 Janar 2020

Ghetto Geasy dhe Erion Veliaj janë duket përgatitur diçka madhështore.

Ghetto Geasy siç duket do jetë pjesë e organizimit madhështor që krye bashkiaku i Tiranës është duke organizuar për 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram ku Veliaj shihet me këngëtarin kosovar e konfirmon në një farë mënyre pjesëmarrjen e tij.

“Yo boyz, ëazzup?  #CapitalOfMusic Tirana100” kishte shkruar Erioni. /Lajmi.net/