Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Getinjo e ‘lë’ muzikën për t’u marrë me një tjetër profesion

22:17 | 22 Maj 2019

Getinjo ka ‘ndërruar’ profesion.

Reperi Getinjo ka ndërruar profesion mirëpo kjo vetëm përkohësisht, shkruan lajmi.net.

Ai në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shihet me një aparat profesional në dorë dhe pranë postimit i ka shkruar disa fjalë.

“Bejme foto per fotomodele dhe ato qe dojn me kon modele,faleminderit,tung!”, ka shkruar Getinjo.

Kujtojmë se ai po vazhdon angazhimin e tij në muzikë dhe nuk po ndalon së performuari në mbërmje të ndryshme muzikore./Lajmi.net/