Geti dhe Marina kujtojnë vizitën në katedralen “Notre Dame”

8:37 | 16 Prill 2019

Katedralja Notre Dame në Paris mbrëmë u përfshi nga zjarri.

Notre Dame, e cila identifikonte Parisin, ishte përfshirë papritmas nga zjarri dhe bëri që të shkatërrohet pothuajse tërësisht, shkruan lajmi.net.

Lajmi për shkatërrimin e saj ka trishtuar shumë prej fytyrave publike, të cilët përmes disa imazheve kujtonin vizitat që ia kanë bërë më parë këtij objekti.

Ndër ta janë edhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, të cilët përmes rrjeteve sociale kanë sjellë imazhe nga ajo katedrale.

“Notre-Dame”
trishtim…???”, ka shkruar Marina. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

“Notre-Dame” trishtim…???

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

#tb #notredamedeparis

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on