Genta publikon imazhe nga ceremonia e zbulimit të binjakëve të saj

21:46 | 6 Dhjetor 2021

Genta Ismajli kohë më parë zbuloi shtatëzanin e saj të parë.

Ajo është në lidhje me biznesmenin turk Usta, shkruan lajmi.net.

Genta ditë më parë ka organizuar një festë për të zbuluar gjininë e binjakëve të saj. Ajo pritet të bëhet nënë e një djali dhe një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Së fundi ajo ka publikuar edhe pamje nga ceremonia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Genta i është përkushtuar së fundi lidhjes me turkun dhe është distancuar pak nga muzika.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Këngëtarja e njohur po shijon ditët e fundit të shtatëzanisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të parë./Lajmi.net/