Futbollisti që e lëndoi Torresin e viziton në spital, zbulon fjalët e tij (FOTO)

Futbollisti i Deportivo La Coruna, Alex Bergantinos ka vizituar sulmuesin e Atletico Madridit, Fernando Torres në spital.

Sport

03/03/2017 08:23

Futbollisti i Deportivo La Coruna, Alex Bergantinos ishte ai që e lëndoi sulmuesin e Atletico Madridit, Fernando Torres.

Menjëherë pas ndeshjes, ai ka shkuar në spital për ta vizituar Torresin.

Dhe, Torres e ka mirëpritur vizitën e tij duke i shprehur mbështetjen e tij. “Torres është shumë mirë, i buzëqeshur”, deklaroi Bergantinos për mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

“Më ka thënë të mos brengosem, janë gjëra që ndodhin në fushë. Më ka dhënë mbështetje”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6