Futbollisti i Interit shkakton të qeshura, rrëzohet teksa po zbriste nga autobusi

Skuadra e Interit para pak çastesh ka mbërritur në Stamboll të Turqisë, ku gjatë vikendit do të luajnë ndeshjen finale në UEFA Champions League. Futbollisti i klubit italian, Denzel Dumfries teksa zbret nga autobusi rrëzohet dhe krijon të qeshura të shumta, shkruan Lajmi.net Ai po zbriste nga autobusi, por nuk i shikonte fare shkallët dhe…

Sport

08/06/2023 22:23

Skuadra e Interit para pak çastesh ka mbërritur në Stamboll të Turqisë, ku gjatë vikendit do të luajnë ndeshjen finale në UEFA Champions League.

Futbollisti i klubit italian, Denzel Dumfries teksa zbret nga autobusi rrëzohet dhe krijon të qeshura të shumta, shkruan Lajmi.net

Ai po zbriste nga autobusi, por nuk i shikonte fare shkallët dhe paprimtas u rrëzua në tokë.

Kujtojmë që të shtunën nga ora 21:00 në Stamboll lojtarët e klubit italian luajnë finalen e madhe të UEFA Champions League ndaj Manchester Cityt./Lajmi.net/