Foto seksi të modeles 16 vjeçare

Modelja amerikane, Kylie Jenner së fundmi ka postuar për fansat e saj një foto me bikini, ku ka shfaqur trupin e saj të pabesueshëm duke i lënë të shtangur shumë persona. Si duket, këto ditë të dimrit nuk kanë qenë fare problem për modelen 16 vjeçare, e cila nuk  ka ngurruar të ‘zhvishet’ dhe ta…

ShowBiz

21/02/2014 14:10

Modelja amerikane, Kylie Jenner së fundmi ka postuar për fansat e saj një foto me bikini, ku ka shfaqur trupin e saj të pabesueshëm duke i lënë të shtangur shumë persona.

Si duket, këto ditë të dimrit nuk kanë qenë fare problem për modelen 16 vjeçare, e cila nuk  ka ngurruar të ‘zhvishet’ dhe ta bëjë një foto vetëm për fansat e saj.

Ajo e ka postuar foton në Instagram duke shkruar një mesazh: “Kështu, është verë tani”?

Për momentin, femrat të cilat po e ‘udhëheqin’ botën me bukuritë e tyre janë persona si Kim Kardashian, Kate Upton, Irina Shayk dhe disa të tjera, mirëpo këto forma të Kylie Jenner janë një sinjal se shumë shpejtë emri i saj do të jetë i njohur në tërë botën.

Modelja tashmë duket të jetë e përgatitur për gjithçka, pasi duhet të dijë si të ballafaqohet me presionin të cilin e kanë shumë persona të famshëm.