Formacionet zyrtare: Swansea – Chelsea

Swansea dhe Chelsea kanë paraqitur formacionet zyrtare për ndeshjen e tyre në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë.

Sport

17/01/2015 15:08

Swansea: Fabianski, Tiendalli, Fernandez, Williams, Taylor, Carroll, Sigurdsson, Dyer, Oliveira, Routledge, Gomis.

Chelsea: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Filipe Luis; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.