Formacionet zyrtare: Man City – Everton (FOTO)

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Manchester City – Everton.

Sport

21/08/2017 20:05

Ndeshja mes Cityt dhe Evertonit e vlefshme për xhiron e dytë, fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Manchester City:

Everton: