Formacionet zyrtare: Juventus – Malmo

17:33 | 8 Dhjetor 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Malmo.

Juventus luan në shtëpi në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Champions League, kundër Malmoshkruan lajmi.net.

‘Zonja e Vjetër’ shihet favorite në ndeshjen ndaj Malmo, dhe tri pikët do t’i jepnin shpresa për pozitën e lideres në grup, nëse Chelsea nuk fiton.

Ndeshja mes Juves dhe Malmo luhet me fillim nga ora 18:45. Më poshtë formacionet zyrtare. /Lajmi.net/