Formacionet zyrtare: Irlanda e Veriut – Zvicra

Irlanda e Veriut dhe Zvicra sonte zhvillojnë përballjen e parë të ‘Play Off’ për kualifikimet për Kampionatin Botëror.

Sport

09/11/2017 19:35

Ndeshja mes Irlandës së Veriut dhe Zvicrës fillon nga ora 20:45.

Për Zvicrën në këtë sfidë shumë të rëndësishme do të jenë tre lojtarë shqiptarë, Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka dhe Blerim Xhemaili.

Formacionet zyrtare:

Irlanda e Veriut:

Zvicra: