Formacionet zyrtare: Chelsea – Tottenham

Sport

23/01/2022 16:34

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Tottenham.

Në Londër luhet kryendeshja e javës në Premier League, mes Chelsea dhe Tottenham, shkruan lajmi.net.

‘Blutë’ presin në ‘Stamford Bridge’ një kundërshtar të vështirë, që udhëhiqet nga ish-trajneri i tyre, Antonio Conte.

Ndeshja mes Chelsea dhe Tottenham Hotspur luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Chelsea:

Tottenham: