Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid

Bayern Munich – Atletico Madrid është një kryendeshje tjetër që na pret sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Sport

06/12/2016 19:38

Formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich – Atletico Madrid.

Bayern Munich: Neuer; Rafinha, Hummels, Alaba, Bernat; Thiago, Vidal, Sanches; Robben, Costa, Lewandowski.

Atletico: Oblak; Vrsaljko, Savic, Godín, Lucas; Gabi, Koke; Saúl, Gaitán, Carrasco; Griezmann.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.