Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Formacionet zyrtare: Ballkani – Llapi

12:43 | 22 Nentor 2020

Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante mes Ballkanit dhe Llapit, e vlefshme për xhiron e 13-të të Superligës së Kosovës.

Vendasit kërkojnë pikët e plota, ngase Drita i ka barazuar me pikë dhe iu nevojitet fitorja që t’i afrohen titullit, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, Llapi hynë në këtë ndeshje me besim të plotë, meqenëse në xhiron e fundit mposhti bindshëm Trepçën ’89.

Formacionet zyrtare tashmë janë publikuar:

Ballkani: Rugji, Thaqi, Potoku, Gashi, Gripshi, Sinani, Krasniqi, Daku, Kuc, Jashanica, Baftiu.

Llapi: Hoffman, Emini, Idrizi, Prençi, Peposhi, Shabani, Al.Ramadani, Hoti, Sadriu, Hyseni, Januzi.

Ndeshja zhvillohet në Suharekë dhe nis në ora 13:30./Lajmi.net/