Florian Beqiri: Dua t’i marr dy gra, një bjonde dhe tjetrën zeshkane – Lajmi.net
Florian Beqiri: Dua t’i marr dy gra, një bjonde dhe tjetrën zeshkane
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:11, 18 July 2018
Edhe Florian Beqiri është bërë pjesë e pyetjeve në Instagram.

Ai madje u është përgjigjur edhe disa prej pyetjeve interesante që dikush nga ndjekësit i ka bërë, shkruan lajmi.net

I pyetur nëse i pëlqejnë femrat zeshkane apo ato bjonde, përgjigja e Florianit ishte shumë interesante. Si në shaka ai tha se do të donte t’i merrte të dya në mënyrë që mos t’ia prishë vetes qefin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO