Fjolla ‘shpërthyese’ në Maldive

Fjolla Morina vazhdon t’i kalojë pushimet në ishujt Maldive, që gjenden në Oqeanin Indian. Këngëtarja kosovare i ‘zbavit’ vazhdimisht fansat e saj nga distanca, duke sjell fotografi të saj nga ‘vendi i ngjarjes’. Së fundmi, këngëtarja e hitit ‘FB’ i ka publikuar në Facebook disa fotografi, ku shihet duke e shijuar detin e kristaltë. “My…

ShowBiz

21/12/2013 12:30

Fjolla Morina vazhdon t’i kalojë pushimet në ishujt Maldive, që gjenden në Oqeanin Indian. Këngëtarja kosovare i ‘zbavit’ vazhdimisht fansat e saj nga distanca, duke sjell fotografi të saj nga ‘vendi i ngjarjes’. Së fundmi, këngëtarja e hitit ‘FB’ i ka publikuar në Facebook disa fotografi, ku shihet duke e shijuar detin e kristaltë.

“My smile can beat dhe world” (Buzëqeshja ime mund ta mposht botën), ka shkruar Fjolla në këtë rrjet social, teksa ka postuar disa fotografi me bikini ngjyrë ari, ku vlen për t’u theksuar gjoksi i saj bombastik, por vërehet edhe tatuazhi i saj në anën e majtë të trupit.