Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Fero e uron Arbenitën me rastin e ditëlindjes

20:13 | 4 Maj 2021

Modelja e njohur nuk ka shumë ditë që festoi lindjen e vajzës së saj.

Ndërsa sot, ajo feston edhe ditëlindjen e saj derisa mori urime të shumta duke mos munguar edhe ai i partnerit të saj, Feros, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjetit social Instagram, reperi e ka uruar duke i postuar një imazh që nuk e kemi parë.

Arbenita shihet duke mbajtur afër vetës karrocën në të cilën gjendet vajza e tyre, Nina.

“Urime ditëlindjen Babymomma edhe 100”, ka shkruar Fero.

Ndryshe, Arbenita dhe reperi nuk ka edhe shumë ditë që janë bërë prindër për herë të parë./Lajmi.net/