Femra më seksi në botë bën veprimin provokues para kamerës 

14:34 | 10 Prill 2019

Ajo u ka ngacmar imagjinatën ndjekësve.

Demi Rose, e cila njihet si femra më seksi në botë, u ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj me një video të publikuar së fundmi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka bërë veprimin provokues para kamerës pasi ka zgjedhur që ta tregojë gjoksin nga afër. Demi ka gjoks dhe vithe të formësuara dhe pjesën tjetër të trupit për t’i marrë lakmi, mirëpo rezultatet i ka arritur duke bërë vazhdimisht ushtrime.

Pas përfundimit të tyre është shfaqur edhe në videon e lartëpërmendur. Demi Rose ditë më parë e ka festuar ditëlindjen dhe i ka mbushur 24 vite.

Për këtë ditë të rëndësishme, zeshkanja ka mbledhur shoqërinë në një ndejë të madhe të organizuar.

“Jam shumë e lumtur e falënderuese. Jam 24 vjeçare sot. Unë kam gjithçka që më duhet në jetë. Ju falënderoj të gjithëve për përkrahjen dhe besimin”, ishte shprehur ndër të tjera ajo./Lajmi.net/