Fejohet personazhi i rrjeteve sociale, Miran Ramadani

Miran Ramadani i njohur në publik si komedian i ka dhënë fund beqarisë. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net. “Unë dhe e fejuara”, ishte mbishkrimi i tij në fotografi. Rikujtojmë se Mirani është bërë i njohur nga video-incizimet e tij të cilat kanë natyrë…

ShowBiz

19/08/2022 14:58

Miran Ramadani i njohur në publik si komedian i ka dhënë fund beqarisë.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

“Unë dhe e fejuara”, ishte mbishkrimi i tij në fotografi.

Rikujtojmë se Mirani është bërë i njohur nga video-incizimet e tij të cilat kanë natyrë ironizuese e komike. /Lajmi.net/