Facebook frikëson këngëtarët tanë (FOTO)

Në rrjetin social Facebook është duke qarkulluar një njoftim, thuhet se Facebook, po i largon llogaritë false që janë të hapura në këtë rrjet.

ShowBiz

13/03/2015 21:30

E duket se kjo gjë po i frikëson këngëtarët tanë. Kjo pasi që ata mund të humbasin një numër të konsiderueshëm të fansave të tyrë.

Marina Vjollca, Genta Ismaili, Besa Kokëdhimba e shumë emra të tjerë kanë shpërndarë një njoftim ku i lusim fanat e tyre që ata që ta pëlqejnë dhe ta komentojnë statusin në mënyrë që të mos largohen nga faqet  e tyre zyratre.

Ndërkaq me këtë metodë vip-at tanë do të shohin se kush janë fansat e tyre më besnik. Lajmi.net