Ekskluzive: Fifi flet për herë të parë për Taynën dhe Rinën

19:42 | 14 Shtator 2018

Sonte (e premte) nisi sezoni i ri i emisionit “Mirage”.

Mysafire e parë e këtij sezoni në “Mirage” ishte Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur për projektin e fundit “Habibi” si dhe për reperet e reja, të cilat kanë debutuar së fundi në tregun muzikor.

Fifi për herë të parë ka folur për Taynën dhe Rinën, dhe për epitetet “Mami”, “Queen” dhe “King”, që ato i kanë vënë vetes.

Më poshtë mund ta ndiqni intervistën e plotë të Fifit dhënë për “Mirage”. /Lajmi.net/