Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Edona Llalloshi publikon pamje nga ditëlindja e 9-të e vajzës së saj

23:30 | 14 Korrik 2020

Vajza e Edonës e ka festuar sot ditëlindjen.

Sot ka pasur festë në familjen e këngëtares Edona Llalloshi, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi vajza e saj e ka festuar ditëlindjen e 9-të dhe sigurisht se nuk ka pasur se si të mungojë torta e ditëlindjes, urimet e dhuratat.

Nga festa ishte Edona ajo e cila i ka publikuar disa pamje dhe në imazhet e postuara shihen vetëm familjarët e ngushtë.

Duket se për shkak të pandemisë, Edona ka vendosur të mos mbledh shumë njerëz./Lajmi.net/

View this post on Instagram

✨🌷 @doa.nur

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on