Edhe vajza e Afërditës këngëtare, publikon këngën e re

Nëna e saj është këngëtare e njohur në Kosovë.

ShowBiz

24/04/2018 20:58

Por, përpos Afërdita Demakut, në familjen e saj këndon edhe vajza e saj, Dona Janova.

Dona ka publikuar këngën e re e cila titullohet ‘Rram pam pam’.

Ky projekt muzikor vjen me tekst të Ghulos, muzikë dhe orkestrim nga Granit Gashi, regjistruar në studio “Massive Production”.

‘Rram pam pam’ ka edhe videoklipin që është punuar nga Endrit Krasniqi dhe Adonis Krasniqi.

YouTube player