E kapi duke urinuar në natyrë këtë njeri, Oriola e fotografon dhe imazhin e hedh në internet – Lajmi.net
E kapi duke urinuar në natyrë këtë njeri, Oriola e fotografon dhe imazhin e hedh në internet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:23, 16 April 2018
Shpesh herë ajo vjen në qendër të vëmendjes për postimet e saj provokuese.

Orila Marashi këtë herë ka ‘kapur në flagrancë’ një të pa njohur që urinon në natyrë.

“Hajde mor pije një kafe”, shkruan modelja në videon e postuar në Instastory duke degjeneruar keq personin.

Ngjarje të tira nuk janë ndonjë çidi e madhe pasi janë parë të ndodhin në qendër të kyeqytetit./Gazeta Express/

zdf-e46y-567-5h-fg_1523864014-6119629

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO