“E kam shpëtu me shumë qef”, Blero habit me deklaratën e tij për Ganiun

Në Big Brother gjithmonë ka aleat dhe kundërshtar të fortë mes banorësh, e dy nga ta ishin Blero dhe Ganiu që nga fillimi. Në prajmin e fundit nominimet u bënë në formë të zingjirit duke e shpëtuar njëri tjetrin. Blero e shpëtoi Ganiun dhe kjo habiti të gjithë. “E kam shpëtu me shumë qef” tha…

ShowBiz

21/11/2023 11:31

Në Big Brother gjithmonë ka aleat dhe kundërshtar të fortë mes banorësh, e dy nga ta ishin Blero dhe Ganiu që nga fillimi.

Në prajmin e fundit nominimet u bënë në formë të zingjirit duke e shpëtuar njëri tjetrin.

Blero e shpëtoi Ganiun dhe kjo habiti të gjithë.

“E kam shpëtu me shumë qef” tha Blero i cili ndër të tjera pohoi se e ka shok të mirë.

Edona, Lumi dhe Linda mbetën në formë të zingjirit dhe kështu iu bashkun nominimit bashkë me Monikën, Vesën dhe Albyn. /Lajmi.net/ 

YouTube player