E jashtëzakonshme: Klitschko i kthehet boksit, ja mesazhi për Joshuan – Lajmi.net
E jashtëzakonshme: Klitschko i kthehet boksit, ja mesazhi për Joshuan
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:36, 1 April 2018
7686af68-c841-4aa1-b573-cc59c1ad27c4-1318-000001d13920e0c7
“U zgjova në mëngjes me një zjarr në trup që më thotë “Ende Mundem”. Krejt jeni të njoftuar zyrtarisht për këtë”, ka shkruar Klitschko.

Wladimir Klitschko po e mendon rikthimin në boks.

Ukrainasi ka shkaktuar “tërmet”, duke paralajmëruar rikthimin në ring, përcjellë “Lajmi.net”.

“U zgjova në mëngjes me një zjarr në trup që më thotë “Ende Mundem”. Krejt jeni të njoftuar zyrtarisht për këtë”, ka shkruar Klitschko.

Duket se Klitschkos iu shtua motivi, pas fitores së radhës që e realizoi Anthony Joshua mbrëmë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO