Dy vëllezër në Lipjan rrahin kamerierët

Në rrugën ‘Lidhja e Prizrenit’ në Lipjan  janë arrestuar dy vëllezër.

Lajme

03/01/2019 13:43

Të njëjtit në një kafiteri të qytetit kishin sulmuar fizikisht dy kamerierë, njofton raporti policor.

Dy viktimat dhe një i dyshuar kanë marrë tretman mjekësor, përcjell lajmi.net.

Pas intervistimit  me vendim të prokurorit, dy  dyshuarit janë  dërguar në  mbajtje. /Lajmi.net/