Dy të dashurat e Alban Mehmetit (Foto)

Alban Mehmeti i cili ka qenë këngëtari më i kërkuar në mbrëmjet e maturës gjatë këtij muaji,ka publikuar një foto me dy të dashurat e tij,nënën dhe bashkëshorten e tij Fjollën.

ShowBiz

03/06/2015 17:00

“Dy të dashura që i kam”,është mbishkrimi që ka lënë këngëtari në foton që ka publikuar së bashku me dy femrat më të dashura në jetën e tij.

Albani dhe Fjolla së shpejti do të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë,të cilit nuk i ka mbetur edhe shumë kohë për të ardhur në jetë.(Lajmi.net)

11061772_10153423594424708_7771231764444021682_n