Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen – Lajmi.net
Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:09, 13 June 2018
Këngëtarja e njohur Big Mama kësaj radhe ka befasuar me pamjen e saj.

Ajo u përfol gjatë pas zvogëlimit të lukthit por që tani po gëzon një fizik të mrekullueshëm, shkruan lajmi net.

Me këtë ndryshim drastik, ajo nuk ndalet së publikuari video e imazhe të llojllojshme në rrjete sociale, e që vërehet se edhe pamja e artistes është tejet e ndryshme.

Duke qenë se ka humbur peshë, Mama ka fituar një pamje të re ku në këto imazhet që ju sjellim në vazhdim ‘zhgënjen’ edhe fansat.

Sido që të jetë, ajo po ecën mjaft mirë me muzikë dhe në rolin e prezantueses. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO